Trail Park Klínovec / Krušné hory

Bikeparky a singletrailová centra, recenze a zkušenosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
woodman
Administrátor fóra
Příspěvky: 64
Registrován: úte 15. led 2019 22:05:01

Trail Park Klínovec / Krušné hory

Příspěvek od woodman »

Trail Park Klínovec

Lokalita: Krušné hory
WWW: https://trailpark.cz/
Vstupné: https://trailpark.cz/letni-cenik (90,-Kč - 150,-Kč / jízda)

Popis:
V městských lesích Jáchymova naleznete 24 km pozvolně klesajících plynulých stezek speciálně navržených pro potěšení z jízdy na horském kole. Stezky jsou odstupňovány do tří úrovní náročnosti a odpovídající obtížnost tak naleznou jak začínající cyklisté, rodiny s dětmi, tak i zkušenější jezdci. Pro ty nejzdatnější je dále připravena 5 km sjezdových úseků. Zpět k začátku stezek vás vyveze čtyřsedačková lanová dráha Prima Express. Úplní začátečníci si mohou nejdříve vyzkoušet jízdu přes terénní boule na pump tracku a zlepšovat své dovednosti ve skill centrech na nástupních místech.

Během návštěvy můžete využít služeb restaurace U staré lanovky v blízkosti začátku stezek, občerstvení u spodní stanice lanové dráhy, půjčovny kol, obchodu s cyklistickým vybavením a servisu kol. K dispozici jsou bezplatná parkoviště, myčka kol a sprchy. Sekce jednotlivých stezek můžete podle vlastního uvážení kombinovat pomocí v mapě vyznačených vrstevnicových lesních cest nebo se nechat jednou stezkou dovést pohodlně až do cíle. Vždy však následujte pravidla chování na stezkách, respektujte provozní řád a vybírejte stezku odpovídající vašemu vybavení, dovednostem a fyzické kondici. (citováno ze stránek trailpark.cz)


jan_007
Příspěvky: 2
Registrován: pon 21. led 2019 14:56:47

Re: Trail Park Klínovec / Krušné hory

Příspěvek od jan_007 »

Tam jsem byl a je to fakt pecka, za ty peníze to stojí, celodenku jsem kupovat cca za pětikilo. Letos se snad na nějaký trail taky dostanu
Uživatelský avatar
woodman
Administrátor fóra
Příspěvky: 64
Registrován: úte 15. led 2019 22:05:01

Re: Trail Park Klínovec / Krušné hory

Příspěvek od woodman »

Odpovědět