Stránka 1 z 1

Trail Park Klínovec / Krušné hory

Napsal: čtv 17. led 2019 22:46:14
od woodman
Trail Park Klínovec

Lokalita: Krušné hory
WWW: https://trailpark.cz/
Vstupné: https://trailpark.cz/letni-cenik (90,-Kč - 150,-Kč / jízda)

Popis:
V městských lesích Jáchymova naleznete 24 km pozvolně klesajících plynulých stezek speciálně navržených pro potěšení z jízdy na horském kole. Stezky jsou odstupňovány do tří úrovní náročnosti a odpovídající obtížnost tak naleznou jak začínající cyklisté, rodiny s dětmi, tak i zkušenější jezdci. Pro ty nejzdatnější je dále připravena 5 km sjezdových úseků. Zpět k začátku stezek vás vyveze čtyřsedačková lanová dráha Prima Express. Úplní začátečníci si mohou nejdříve vyzkoušet jízdu přes terénní boule na pump tracku a zlepšovat své dovednosti ve skill centrech na nástupních místech.

Během návštěvy můžete využít služeb restaurace U staré lanovky v blízkosti začátku stezek, občerstvení u spodní stanice lanové dráhy, půjčovny kol, obchodu s cyklistickým vybavením a servisu kol. K dispozici jsou bezplatná parkoviště, myčka kol a sprchy. Sekce jednotlivých stezek můžete podle vlastního uvážení kombinovat pomocí v mapě vyznačených vrstevnicových lesních cest nebo se nechat jednou stezkou dovést pohodlně až do cíle. Vždy však následujte pravidla chování na stezkách, respektujte provozní řád a vybírejte stezku odpovídající vašemu vybavení, dovednostem a fyzické kondici. (citováno ze stránek trailpark.cz)

Re: Trail Park Klínovec / Krušné hory

Napsal: pon 21. led 2019 15:35:23
od jan_007
Tam jsem byl a je to fakt pecka, za ty peníze to stojí, celodenku jsem kupovat cca za pětikilo. Letos se snad na nějaký trail taky dostanu

Re: Trail Park Klínovec / Krušné hory

Napsal: ned 14. črc 2019 21:54:29
od woodman