Bikepark Říčky / Královehradecký kraj

Bikeparky a singletrailová centra, recenze a zkušenosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
woodman
Administrátor fóra
Příspěvky: 61
Registrován: úte 15. led 2019 22:05:01

Bikepark Říčky / Královehradecký kraj

Příspěvek od woodman » sob 02. úno 2019 9:51:37

Bikepark Říčky

Lokalita: Královehradecký kraj, Říčky v Orlických horách
WWW: https://www.skiricky.cz/cs/leto/bikepark-ricky
Vstupné: 200,-Kč / 3 jízdy, 490,- Kč / den

Popis:
AKTUÁLNÍ INFORMACE Z VÝSTAVBY 2018

V minulém roce jsme uvedli do provozu červený trail, který svým charakterem a obtížností byl určen především pro pokročilejší jezdce. Dále měl vzniknout modrý a černý trail. Nakonec jsme ale naše plány byli nuceni trochu pozměnit, a tak místo modré trasy se v současné době budují alternativní stezky na červeném trailu v těch pasážích, které by mohly být pro začínající bikery trochu oříšek. S určitou nadsázkou jsme červený trail trochu promodřili a na své si na něm přijdou nyní téměř všichni. Pro opravdové milovníky tohoto krásného sportu chystáme opravdovou lahůdku v podobě výstavby čistě technického trailu, který bude vystavěn z místních přírodních materiálů, bude veden jako přirozená stezka lesem a svojí náročností bude odpovídat černému trailu.

Časová posloupnost je jasná. Se začátkem letního provozu (2.června 9.00 - 17:00 hod., více info) spustíme upravenou a rozšířenou červenou trasu a během letních prázdnin otevřeme také technický trail, na kterém se bude intenzivně pracovat a z jehož výstavby Vám budeme podávat průběžné informace.

V současné době se pracuje také na doplnění půjčovny o čistokrevné sjezdové speciály, opět pod značkou Rocky Mountain.

léto 2017 - Pro všechny bikery jsme ve Ski centru Říčky připravili parádní sjezdovou trať, která vede po sjezdovkách a nejbližším okolí. Vyrazte s rodinou nebo partou přátel do nového bikeparku v Orlických horách!
Bikepark pro začátečníky i profíky

Jako první je v bikeparku otevřený červený trail v délce 2,1 km, který začíná v okolí červené sjezdovky. Ve spodní části se nachází technická pasáž, která potěší především zkušenější jezdce. I začátečníci si (se zvýšenou opatrností) přijdou na své, a to díky alternativní trase dojezdu.Odpovědět