Single Trail Moravský Kras / Jihomoravský kraj

Bikeparky a singletrailová centra, recenze a zkušenosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
woodman
Administrátor fóra
Příspěvky: 64
Registrován: úte 15. led 2019 22:05:01

Single Trail Moravský Kras / Jihomoravský kraj

Příspěvek od woodman »

Single Trail Moravský Kras

Lokalita: Jihomoravský kraj, Mariánské Údolí, Jedovnice, Telefon: +420 731 462 595 (dovoláte se v otevírací době)
WWW: http://singlekras.cz/o-singletrailu
Vstupné: dobrovolné

Popis:
O Singletrailu
Vlní se mezi stromy, nikdy nevede dlouho rovně, příliš z kopce nebo do kopce. Respektuje lesní prostředí. Tak vypadá singletrailová stezka.

Singletraily jsou úzké stezky vybudované v přírodě pomocí léty prověřené metodiky. Nikdy nevedou dlouho rovně, příliš z kopce ani do kopce.

Singletraily jsou úzké jednosměrné přírodní stezky. Od ostatních chodníků a pěšinek se odlišují přesným a ověřeným způsobem budování, který navazuje na zkušenosti našich předků.

Speciální metodika, kterou trasy stavíme, umožňuje efektivní a udržitelnou správu sítě stezek. Jejím hlavním cílem je ale to, abyste si jízdu maximálně užili. Nikdy proto nevedou příliš dlouho do kopce. Při jízdě z kopce vám pak dovolí jet maximální rychlostí.

Cesty stavíme speciálně pro cyklisty. Nemusíte se tak bát, že se budete neustále vyhýbat turistům. Nezabloudíte ani do chráněných lesních území a oblastí. Stezky jsou navíc šetrné k přírodě.

Poplatek za užití stezek uhraďte na Základně v Jedovnicích. Tento polatek je dobrovolný a bude použit na údržbu stezek, jejich další rozvoj a na úhradu pronájmu lesních pozemků.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět